Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – Krawczyk Rental

Nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych i elektronarzędzi oferuje szeroki wachlarz usług zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą oraz serwisowaniem sprzętu budowlanego. Wypożyczysz u nas profesjonalne rozwiązania sprzętowe renomowanych marek. Zapewniamy fachowe doradztwo, atrakcyjne warunki wynajmu i dostęp do w pełni funkcjonalnych i bezpiecznych produktów dla przemysłu oraz budownictwa. Posiadamy swoje oddziały w miejscowościach: Brzesko i Bochnia.

Obszary działania

Wynajem

W naszych oddziałach wypożyczysz niezawodny i profesjonalny sprzęt budowlany oraz elektronarzędzia. Z oferty wypożyczalni Krawczyk Rental mogą skorzystać zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje szeroka gama produktów znanych na całym świecie marek. Zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu i niezbędne wsparcie techniczne przy wyborze i eksploatacji naszych urządzeń.

Sprzedaż

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego sprzętu budowlanego lub elektronarzędzi na dłuższy czas, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu. Oferujemy sprzedaż markowych produktów na potrzeby wszystkich gałęzi budownictwa i przemysłu. Zakup w Krawczyk Rental to gwarancja pełnej oryginalności sprzętu i pochodzenia prosto z magazynów producentów. Wszystkie produkty posiadają gwarancję i dostarczane przez producenta wyposażenie podstawowe.

Serwis

Nasza wypożyczalnia oferuje profesjonalne usługi serwisowe maszyn budowlanych. Posiadamy ogromną wiedzę techniczną pozwalającą wykonać pełną diagnostykę sprzętu i zapewnić kompleksową naprawę maszyn na oryginalnych częściach zamiennych producenta. Jeżeli często borykasz się z awariami sprzętu na placu budowy i nie wiesz, co może być przyczyną wadliwego działania maszyn budowlanych – skontaktuj się z nami! Nasi fachowcy szybko zdiagnozują i wyeliminują problem.

Misja

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług wynajmu, sprzedaży i serwisowania maszyn budowlanych oraz elektronarzędzi. Ponadto nieustannie poszerzamy nasz asortyment i szkolimy naszą załogę tak, aby nasi klienci mogli cieszyć się z dostępu do coraz to nowszych rozwiązań sprzętowych renomowanych marek.

Dlaczego my?

Krawczyk rental w polsce

Szeroki asortyment oferowanych produktów zapewnia kompleksowe zaopatrzenie firm i osób prywatnych na każdym etapie ich działalności.

Nasza działalność obejmuje województwa takie jak:

Małopolskie

Śląskie

Świętokrzyskie

Podkarpackie

Transport zamówionego sprzętu

Dostarczymy sprzęt na Twoją budowę w:

Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno, Czarna Tanowska

Nasze oddziały

Sprawdź listę oddziałów naszej wypożyczalni na poniższej mapie.

Bochnia

ul. Brzeska 57

+48 794 507 407
+48 794 564 564

Pn-Pt: 700-1600

Sob 700-1300

Zadzwoń

Brzesko

Ul. Mickiewicza 58

+48 794 024 024

Pn-Pt: 700-1600

Sob 700-1300

Zadzwoń

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z nami!

Sprawdź

Brzesko

Ul. Mickiewicza 58

+48 794 024 024

PN-PT: 7-16

SOB 7-12


Brzesko

Ul. Mickiewicza 58

+48 794 024 024

PN-PT: 7-16

SOB 7-12


Brzesko

Ul. Mickiewicza 58

+48 794 024 024

PN-PT: 7-16

SOB 7-12


Brzesko

Ul. Mickiewicza 58

+48 794 024 024

PN-PT: 7-16

SOB 7-12


Brzesko

Ul. Mickiewicza 58

+48 794 024 024

PN-PT: 7-16

SOB 7-12


Oferta

W naszej ofercie znajdują się najlepsze marki i czołowi producenci sprzętu budowlanego, elektronarzędzi, przyczep i urządzeń ogrodowych

Fundacja ipomocni

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego współpracuje z fundacją ipomocni.pl, która wspiera osoby poszkodowane na skutek wypadków przy pracy i buduje społeczną świadomość dotyczącą przepisów BHP i prawa pracy.

PARTNERZY

Lokalny salon sprzedażowy oryginalnych produktów marki Kärcher. Na rynku istnieje od 2021 roku.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i busów. Oferuje wynajem krótko- i długoterminowy.

Sklep internetowy oferujący dostęp do profesjonalnych maszyn budowlanych i elektronarzędzi.