Serwis

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Krawczyk Rental w Bochni świadczy profesjonalne usługi serwisowe maszyn budowlanych. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz problem z prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu lub elektronarzędzi na budowie. Nasz zespół posiada szerokie kwalifikacje i wiedzę techniczną, niezbędną do wykonania prac diagnostycznych i naprawczych niemal każdego dostępnego urządzenia na rynku. Serwis maszyn budowlanych wykonujemy we wszystkich naszych placówkach: Bochnia i Brzesko.


Gwarantujemy naprawę na oryginalnych częściach zamiennych i zgodnie z technologią danego producenta. Serwisujemy taki sprzęt budowlany jak: agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, pompy i motopompy, myjki ciśnieniowe, niwelatory, kompresory, lasery krzyżowe i dalmierze, przecinarki spalinowe, urządzenia hydrauliczne, zagęszczarki i wszystkie inne popularne urządzenia budowlane.


Profesjonalny serwis urządzeń budowlanych z Krawczyk Rental to gwarancja szybkiej i skutecznej naprawy, bez żadnego ryzyka! Niskie ceny, prosta procedura serwisowa i oryginalne części zamienne – to wszystko znajdziesz w naszych placówkach Krawczyk Rental w Bochni i Brzesku!

Jak to działa?

Umawiasz się z nami na dostarczenie wadliwego sprzętu.
Po jego dostarczeniu do nas, zlecasz nam konkretne czynności serwisowe.
Wykonujemy diagnostykę i zlecone prace serwisowe.
Informujemy Cię na bieżąco o stanie urządzenia i spodziewanych kosztach.
Odbierasz urządzenie i dokonujesz płatności.

Formularz

Uzupełnij dane

Wybierz miejsce dostarczenia sprzętu