WYNAJEM
SPRZEDAŻ
SERWIS
WYNAJEM
SPRZEDAŻ
SERWIS
SZEROKI ASORTYMENT

Sprzęt na każdy remont i budowę

GWARANCJA JAKOŚCI

Wyłącznie znane marki

WYGODNE PŁATNOŚCI

Wygodne rozliczanie za wynajem

WYPOŻYCZALNIA

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego Krawczyk Rental w Bochni (dawniej Wypożyczalnia Krawczyk), oferuje nie tylko maszyny i urządzenia do prac ziemnych, ale również sprzęt ogrodowy, przyczepki samochodowe i elektronarzędzia. Znajdziesz u nas profesjonalne rozwiązania sprzętowe znanych i cenionych marek. Postaw na bezpieczny wynajem sprzętu budowlanego i wypożyczenie przyczepki z Krawczyk Rental!


Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Nasza wypożyczalnia zagęszczarek i narzędzi posiada w swojej ofercie niezbędne narzędzia do remontu domu lub mieszkania. Wynajem sprzętu zrealizujesz szybko i rozliczysz się wyłącznie za czas wynajmu!


Działamy w takich miejscowościach jak: Bochnia i Brzesko.

Sprawdź!

SKLEP

Oferujemy nie tylko wynajem sprzętu budowlanego i ogrodniczego w Bochni, ale również ich zakup. W naszym sklepie kupisz różnego typu maszyny – w tym zagęszczarki, przecinarki, elektronarzędzia, sprzęt ogrodowy, akcesoria i wiele więcej!


Kupuj lub wypożyczaj i ciesz się profesjonalnym sprzętem w swoim domu lub firmie! Sprzęt budowlany do zakupienia znajdziesz w każdym naszym oddziale: w Bochni i Brzesku.

Sprawdź!
Najlepszy asortyment

SERWIS

Nasze usługi obejmują również serwis maszyn budowlanych. Obsługujemy zarówno klientów wypożyczalni Krawczyk Rental, jak i wszystkich użytkowników dowolnego sprzętu budowlanego. Oferujemy dostęp do oryginalnych części zamiennych w przypadku znanych marek, a także profesjonalne usługi naprawcze, zgodne z technologią danego producenta.


Naprawę sprzętu możesz zlecić w dowolnej placówce naszej wypożyczalni Krawczyk Rental – Bochnia lub Brzesko.

Sprawdź!

NASZE ODDZIAŁY

{hook h="CETemplate" id="14"}

Aktualności

Tydzień Otwarty w Krawczyk Rental! 12-17.09.2022 – Zapraszamy!

Tydzień Otwarty w Krawczyk Rental! 12-17.09.2022 – Zapraszamy!

Już 12 września w poniedziałek zapraszamy wszystkich fanów majsterkowania i budownictwa na Tydzień Otwarty! Na terenie naszego salonu zaplanowane są
Czytaj więcej
Nowa odsłona witryny Krawczyk Rental – co się zmieniło?

Nowa odsłona witryny Krawczyk Rental – co się zmieniło?

Sprawdź, jakie zmiany zaszły na naszej nowej stronie internetowej! Poznaj wszystkie funkcjonalności i możliwości, które dla Ciebie stworzyliśmy!
Czytaj więcej
Rebranding Wypożyczalni Krawczyk w Bochni – Krawczyk Rental

Rebranding Wypożyczalni Krawczyk w Bochni – Krawczyk Rental

Nasza dotychczasowa Wypożyczalnia Krawczyk w Bochni, przeszła gruntowny rebranding nazwy. Od tej pory znajdziesz nas pod nazwą: Krawczyk Rental.
Czytaj więcej
Nowy adres siedziby Krawczyk Rental w Bochni – ul. Brzeska 57

Nowy adres siedziby Krawczyk Rental w Bochni – ul. Brzeska 57

Wypożyczalnia Krawczyk Rental ma nową siedzibę. Teraz znajdziesz nas pod adresem: ul. Brzeska 57, 32-700 Bochnia. Sprawdź szczegóły dotyczące lokalu!
Czytaj więcej

FRANCZYZA

Jeżeli interesuje Cię prowadzenie własnego punktu usługowego pod szyldem marki Krawczyk Rental, koniecznie sprawdź ofertę współpracy franczyzowej. Zostań naszym franczyzobiorcą i działaj na jasnych warunkach. Oferujemy niezbędne szkolenia z zakresu obsługi i serwisowania maszyn budowlanych, a także podstawowe wsparcie marketingowe. Rozwijaj się na lokalnym rynku razem z nami!

Sprawdź!

PARTNERZY

Lokalny salon sprzedażowy oryginalnych produktów marki Kärcher. Na rynku istnieje od 2021 roku.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i busów. Oferuje wynajem krótko- i długoterminowy.

Sklep internetowy oferujący dostęp do profesjonalnych maszyn budowlanych i elektronarzędzi.