Idziemy z duchem czasu i stawiamy na nowoczesne spojrzenie na typowe usługi rynkowe! Z tego powodu nasza dotychczasowa Wypożyczalnia Krawczyk w Bochni, przeszła gruntowny rebranding nazwy. Od tej pory znajdziesz nas pod nazwą: Krawczyk Rental.

Wypożyczalnia Krawczyk w Bochni – rebranding firmy

Zmiana nazwy Wypożyczalni Krawczyk na Krawczyk Rental podyktowana była wieloma powodami. Celem było odświeżenie nie tylko samego wizerunku firmy, ale również systemu funkcjonowania naszych oddziałów i usług. Powiększeniu uległ asortyment przeznaczony na wynajem i zakup, główna siedziba wypożyczalni zmieniła swój adres, a witryna wypożyczalni przeszła kompletną rewolucję. Tym samym korzystanie z naszych usług stało się jeszcze prostsze, a nasi klienci mogą szybko wypożyczyć lub zakupić niezbędny sprzęt budowlany zarówno w Bochni, Brzesku, jak i w Trzcianie.

Pomimo rebrandingu naszej marki, filary naszych usług pozostają takie same. Dalej oferujemy wynajem sprzętu budowlanego w Bochni i okolicach, sprzedaż maszyn budowlanych oraz serwis maszyn budowlanych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne, udzielane na każdym etapie współpracy, atrakcyjne ceny wynajmu, sprzedaży i serwisowania.