Już 12 września w poniedziałek zapraszamy wszystkich fanów majsterkowania i budownictwa na Tydzień Otwarty! Na terenie naszego salonu zaplanowane są ekstremalne pokazy sprzętu i elektronarzędzi, gry i zabawy z nagrodami, a także liczne prezentacje i spotkania z producentami. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na Tydzień Otwarty w Krawczyk Rental!

Tydzień Otwarty w Krawczyk Rental – od 12 do 17.09

Jeśli zajmujesz się majsterkowaniem na co dzień, a budownictwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic – koniecznie odwiedź naszą wypożyczalnię sprzętu budowlanego Krawczyk Rental w Bochni! Już 12 września rozpoczynamy Tydzień Otwarty, podczas którego wszyscy goście będą mogli uczestniczyć w profesjonalnych pokazach sprzętu budowlanego oraz wziąć udział w atrakcyjnych zabawach z nagrodami.

Harmonogram wydarzenia:

  • 12 września – pokazy elektronarzędzi Milwaukee i MX Fuel
  • 13 września – pokazy elektronarzędzi Ryobi i AEG Powertools
  • 14 września – pokazy elektronarzędzi Ryobi i AEG Powertools
  • 15 września – pokazy urządzeń pomiarowych Nivel System
  • 16 września – pokazy maszyn czyszczących Kärcher i budowlanych Husqvarna Construction
  • 17 września – pokazy elektronarzędzi Ryobi, AEG Powertools, Milwaukee oraz crossów elektrycznych od SurRon Polska.

Na sobotę 17 września zaplanowano również szalony festiwal smaków, który odbędzie się również na terenie salonu Krawczyk Rental. Darmowy poczęstunek dla wszystkich uczestników zapewnia Smak House.

Widzimy się od poniedziałku (12.09) do piątku (16.09) w godzinach 8:00 - 16:00 oraz w sobotę (17.09) od 8:00 - 12:00. Miejsce spotkania: wypożyczalnia sprzętu budowlanego Krawczyk Rental, ul. Brzeska 57, Bochnia.