Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego Krawczyk w Bochni, przeszła ostatnio gruntowny rebranding. Od tej pory nasze usługi znajdziesz pod nowym szyldem firmy – Krawczyk Rental. Zmiany widoczne są nie tylko w naszych placówkach, ale również na oficjalnej stronie internetowej, która od tej pory dostępna jest pod nowym adresem: krawczykrental.pl. Jakie zmiany wdrożyliśmy?

Krawczykrental.pl – szybciej i wygodniej!

Dawna strona internetowa naszej wypożyczalni wypozyczalniakrawczyk.pl, przeszła kompleksową przebudowę i oprócz zmiany adresu na krawczykrental.pl, cała witryna nabrała świeżego i nowoczesnego wyglądu. Zmienił się układ strony domowej, poszczególnych podstron opisujących nasze usługi, a także system rezerwacji i zamawiania produktów. Oczywiście zachowaliśmy wszystkie dotychczasowe funkcjonalności, które teraz dostępne są w jeszcze lepszej formie.

Największa rewolucja widoczna jest w strukturze menu i podziale kategorii. Dzięki temu poruszanie się po witrynie stało się o wiele prostsze i bardziej intuicyjne. Zastosowaliśmy podział sprzętu wg ich zastosowania i grupy produktowej. Tym samym błyskawicznie znajdziesz urządzenia i maszyny na wynajem, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Ponadto zachowaliśmy jednolity podział usług na:

Już teraz sprawdź wszystkie funkcjonalności, jakie oferuje strona krawczykrental.pl – wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Bochni!